Überplánovač – Rome2rio

Vymyslet cestu do Londýna není těžké, prostě se koupí letenka u nějaké nízkonákladovky a letí se. Vídeň také není takový oříšek, tam je nejlepší vyrazit autobusem nebo vlakem. Ale co ostatní destinace? Co taková Lublaň z Prahy? Napadá vás nejlepší možná cesta? Když ne, tak mrkněte na Rome2rio.com a tam vám pomůžou.

Jak jsem již psal, do Londýna není problém naplánovat cestu, každý tak nějak tuší, jak by hledal, ale taková Lublaň je již větší oříšek. Má cenu tam letět nebo jet vlakem a nebo skočit do auta a vyrazit po vlastní ose? 

U všech variant se zobrazí délka cesty a dopravce

Rome2rio umí nabídnout několik různých alternativ kombinující autobusy, vlaky, letadla, trajekty s jejich přibližnou cenou (ta je velmi velmi přibližná), která je jenom za jeden směr. Na obrázcích je vidět příklad možných variant Praha – Lublaň. U všech variant se zobrazí délka cesty a dopravce. Zároveň se v některých případech dá rovnou zakoupit lístek.

Během chvíle má člověk přehled o situaci a poté může plánovat dál. V našem případě, kdy se snažíme dostat do Lublaně a kdy si řekneme, že nejsme sami, bych volil cestu autem. Je druhá nejrychlejší a je vždy levnější.

Určitě vám usnadní plánování cest

Takže až budete tušit odkud kam chcete, ale nebudete vědět jak, tak zkuste Rome2rio, určitě vám usnadní plánování cest. Samozřejmě si můžete stáhnout i aplikaci a plánovat za cesty. Já osobně Rome2rio používám skoro pokaždé na začátku průzkumu cestování.