dfdfsf

Ahoj, jmenuji se Honza a baví mě být často na cestě a taky se o to pořád snažím.

Proč přednáším? Věřím, že tím nejlepším způsobem, jak si vážit toho, co máme je cestování. Jedině tehdy si člověk uvědomí jakou měl kliku, že se narodil v ČR. 

 

 

Jak přednáším? Vždy tak, abych ukázal, že na cestování nic není. Když to zvládnu já, tak to zvládne každý. Stačí prostě znát pár tipů a nebrat se moc vážně.

Co přednáším? Je toho víc a je to poměrně různorodé. Tak na to mrněte 😉

  • Jak levně a efektivně cestovat
  • Ladou po Indii
  • Kolumbie
  • Omán

Je to dobré? To by měli zhodnotit ostatní…

Kde a kdy přednáším? Mrkněte na kalendář.

Pro koho přednáším? Přednáším

Jak cestuji? Tak nějak normálně, tak jak může cestovat každý. Občas se snažím ušetřit peníze a na druhou stranu občas to pořádně fofruju. Občas jsem ten největší turista, který fotí to, co mu říká Lonely Planet a občas se snažím být na místech, o kterých se v průvodcích mlčí. Takže konceptem mého cestování je to, že je to bezkoncepční (doufám, že to nezní až moc hipstersky).

Co tady? Již dlouho jsem cpal svoje historky z cest jenom kamarádům, tak jsem se rozhodl, že si konečně udělám blog a budu to cpát úplně všem. Budou tady nějaké ty historky, dojmy a zkušenosti z cest. K tomu také přidám i fígle, které by mohli ostatní usnadnit cestování. Takže teď si kamarádi konečně od mých mouder budou moci odpočinout.

Update: Historky a fígle už píši na Cestolet, kde najdete můj cestovatelský profil včetně navštívených zemí a několika cestopisů. Blog už flákám, protože mi na něj nezbývá čas.

Proč vocasontheway? Jednou mi to bylo nějak sděleno, že jsem takový vocas na cestě a ona to je vlastně pravda. Většinou se tak nějak nechám unášet, mám na hlavě kšiltovku, která je nakřivo a ponožky v sandálech a snažím si to, že jsem na cestě maximálně užít. Jak si to všechno užívám můžete sledovat na mém IG: vo.cas.ontheway

Dokonce jsem se (tak nějak omylem) dostal i do rádia .