O mně

Ahoj, jmenuji se Honza a baví mě být často na cestě a taky se o to pořád snažím.

Co dělám? V práci pomáhám vyvíjet PPR systémy www.t3s.cz a po práci se snažím lidem pomoc najít letenky na míru www.letenkynamiru.com, taky si tisknu pro radost Strojaři tisknou a v neposlední řadě pomáhám sestře s organizací úžasného cestovatelského promítání (určitě se někdy zastavte) www.zcestomitani.cz.

Jak cestuji? Tak nějak normálně, tak jak může cestovat každý. Občas se snažím ušetřit peníze a na druhou stranu občas to pořádně fofruju. Občas jsem ten největší turista, který fotí to, co mu říká Lonely Planet a občas se snažím být na místech, o kterých se v průvodcích mlčí. Takže konceptem mého cestování je to, že je to bezkoncepční (doufám, že to nezní až moc hipstersky).

Co tady? Již dlouho jsem cpal svoje historky z cest jenom kamarádům, tak jsem se rozhodl, že si konečně udělám blog a budu to cpát úplně všem. Budou tady nějaké ty historky, dojmy a zkušenosti z cest. K tomu také přidám i fígle, které by mohli ostatní usnadnit cestování. Takže teď si kamarádi konečně od mých mouder budou moci odpočinout.

Proč vocasontheway? Jednou mi to bylo nějak sděleno, že jsem takový vocas na cestě a ona to je vlastně pravda. Většinou se tak nějak nechám unášet, mám na hlavě kšiltovku, která je nakřivo a ponožky v sandálech a snažím si to, že jsem na cestě maximálně užít. Jak si to všechno užívám můžete sledovat na mém IG: vo.cas.ontheway

Dokonce jsem se (tak nějak omylem) dostal i do rádia http://www.rozhlas.cz/radiowave/casablanca/_zprava/jan-machacek-v-indii-stravite-na-ulici-minutu-a-muzete-napsat-knihu–1556188